Roger Żochowski Roger Żochowski 25.06.2010 18:20
Nadchodzi czwarta edycja Xbox Fun Day
962V

Nadchodzi czwarta edycja Xbox Fun Day

Można powiedzieć, że ogłoszenie terminu kolejnej edycji Xbox Fun Day, było tylko kwestią czasu. Czwarta odsłona imprezy odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tym razem jednak formuła imprezy trochę się zmieni.xxxxx

 

 

 

"Już po raz czwarty w historii organizujemy letni zlot posiadaczy konsoli Xbox 360 - Xbox Fun Day 2010. 

W tym roku impreza odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w miejscowości Podlesice/Kroczyce położonej w malowniczej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Xbox Fun Day 2010 będzie wspaniałą okazją do spotkania znajomych z wirtualnego świata, sprawdzenia w akcji najlepszych tytułów zmierzających w tym roku na sklepowe półki a także spotkania z twórcami gier i znanymi dziennikarzami z Waszych ulubionych mediów growych. Ponadto wieczorne imprezy, turnieje i inne atrakcje zapewnią Wam dużo zabawy.

 Do zobaczenia w sierpniu! " -

 

 - można przeczytać na oficjalnej stronie Xbox Fun Day. W przeciwieństwie do poprzednich edycji imprezy, tym razem nie będzie ona miała charakteru otwartego, bowiem liczba miejsc została ograniczona do 500. O tym jak zdobyć zaproszenia i jakie atrakcje czekają na uczestników możecie dowiedzieć się odwiedzając tę stronę.

Tagi: Microsoft polska