Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2021 20:59
Crusader Kings III: Royal Court
407V

Crusader Kings III: Royal Court to pierwsze duże rozszerzenie do uznanej gry. Poznajcie szczegóły

Paradox Interactive nie zapomina o Crusader Kings III. Twórcy właśnie zapowiedzieli „pierwsze, duże rozszerzenie” do produkcji, które zapewni graczom szereg nowych wyzwań. Poznajcie szczegóły nadciągającego dodatku.

Crusader Kings III: Royal Court znacząco rozbudowuje produkcję z ubiegłego roku. Twórcy postanowili rozszerzyć „dworskie życie” i zapewnią szereg nowych wyzwań, z którymi zmierzy się król podczas swojego panowania.

Jest to pierwsze, duże rozszerzenie do produkcji, za które odpowiada Paradox Development Studio. Autorzy postanowili w bardzo ciekawy sposób podejść do rozgrywki, ponieważ w Royal Court otrzymamy możliwość stworzenia między innymi sali tronowej. Gracze będą prezentować swój majestat.

W Crusader Kings III: Royal Court będziemy współpracować z wasalami i dworzanami, którzy przyjdą do swojego władcy z różnymi problemami. Podczas rozgrywki zajmiemy się wspieraniem utalentowanych artystów, rzemieślników oraz myślicieli, którzy mając wsparcie króla będą wzbogacać jego dwór skarbami oraz artefaktami.

Twórcy pozwolą nawet „odejść od tradycji kultury”, by zaproponować swoim dworzanom coś nowego i tym samym lepiej prezentować aspiracje.

Studio potwierdziło, że premierze Crusader Kings III: Royal Court będzie towarzyszyć duża, darmowa aktualizacja, która zapewni między innymi nowy interfejs kultury.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Crusader Kings III Paradox Development Studio Paradox Interactive