Indiana Jones 5 z pierwszymi szczegółami? Wyciekły informacje o głównym wątku i roli Madsa Mikkelsena

Filmy i seriale
2630V
Indiana Jones 5 z pierwszymi szczegółami? Wyciekły informacje o głównym wątku i roli Madsa Mikkelsena
Wojciech Gruszczyk | 21.05.2021, 17:45

W lipcu przyszłego roku na wielkim ekranie ma pojawić się „Indiana Jones 5”. Twórcy wciąż nie podzielili się nawet oficjalnym podtytułem, ale w Sieci pojawiły się konkrety, które zwiastują bardzo ciekawą historię.

W ostatnich dniach poznaliśmy kolejnych członków obsady „Indiana Jonesa 5” – do Harrisona Forda dołączyli Phoebe Waller-Bridge oraz Mads Mikkelsen. Disney i Lucasfilm wciąż nie przedstawiają szczegółów dotyczących wydarzeń, ale pierwszymi przeciekami podzieliła się redakcja The Illuminerd.

Według dziennikarzy – akcja „Indiana Jones 5” będzie rozgrywać się w latach 60., a dokładnie podczas wyścigu kosmicznego. Główny bohater ma ponownie zmierzyć się z nazistami i to Mads Mikkelsen ma być głównym przeciwnikiem Jonesa. Aktor według przecieków wcieli się w „nazistowskiego naukowca zwerbowanego do NASA przez rząd Stanów Zjednoczonych do pracy nad inicjatywą lądowania na Księżycu”.

Istotną rolę w fabule ma odegrać również Shaunette Renee Wilson – aktorka podobno zostanie agentką CIA, która ma pilnować Mikkelsena. W filmie nie zabraknie „złej i brutalnej zabójczyni” i tymi słowami jest opisywana główna antagonistka, do roli której przymierzana była Scarlett Johansson, ale aktorka miała zrezygnować z produkcji.

Są to aktualnie wyłącznie plotki, jednak trzeba przyznać, że taka wizja na najnowszą historię brzmi naprawdę ciekawie.

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/action/indiana_jones/indiana-jones-in-space-intriguing-first-plot-details-for-upcoming-fifth-installment-revealed-a184992#gs.1clndv

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper