Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2021 15:59
No Man's Sky x Mass Effect
884V

No Man's Sky x Mass Effect. Hello Games zaprasza na świetny crossover i udostępnia Normandię

Twórcy z No Man's Sky od kilku dni zapowiadali wielkie wydarzenie na serwerach swojej produkcji i właśnie otrzymaliśmy konkrety. Hello Games nawiązało współpracę z BioWare i wrzuciło do gry Normandię SR-1. Gracze mogą zdobyć kultowy statek i wrzucić go do swojej floty.

No Man's Sky systematycznie otrzymuje ciekawe aktualizacje, ale dotychczas twórcy w głównej mierze skupiali się na własnym rozwoju i nie wrzucali na serwery elementów z innych gier. Studio chce jednak wykorzystać premierę kolekcji Mass Effecta i dzięki współpracy z BioWare udało się przygotować dużą niespodziankę.

W No Man's Sky pojawiła się Normandia SR-1 i gracze mają czas do 31 maja, by wykonać powierzone zadanie i dołączyć statek do swojej kolekcji. Sympatycy gry nie powinni odkładać wyzwania na później, bo powiedzmy sobie szczerze – posiadanie tego cacka w garażu będzie na pewno dużą przyjemnością dla wielu graczy.

Sean Murray z Hello Games w specjalnej wiadomości do graczy nie ukrywał wielkiego zadowolenia. Twórcy są „zachwyceni i zaszczyceni”, że mogli współpracować z BioWare i „złożyć hołd” wielkiej serii kanadyjskiego studia.

Poniżej możecie sprawdzić przyjemny materiał prezentujący Normandię w nowych okolicznościach. Warto dodać, że Hello Games szykuje więcej niespodzianek na 5-lecie premiery No Man's Sky.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2021/05/21/mass-effect-is-crossing-over-with-no-mans-sky

Tagi: Hello Games Mass Effect No Man's Sky