PS5 i PS4 z grą niespodzianką od Activision? Pliki już wylądowały w bazie danych Sony

Gry (plotka)
2281V
PS5 i PS4 z grą niespodzianką od Activision? Pliki już wylądowały w bazie danych Sony
Wojciech Gruszczyk | 17.05.2021, 17:11

Activision może szykować się do premiery lub testowania nowej gry na PlayStation 5 i PlayStation 4. Pliki produkcji już pojawiły się w bazie danych japońskiej korporacji i teraz pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź tytułu. Bardzo możliwe, że o pozycji usłyszymy w przyszłym miesiącu.

Activision i Sony w ostatnim czasie bardzo chętnie współpracują promując kolejne gry wydawcy na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Bardzo możliwe, że japoński producent zadbał o kolejną PlayStation Advantage, ponieważ na serwerach pojawiła się nowa pozycja firmy odpowiedzialnej za markę Call of Duty.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja jednak nie ma aktualnie oficjalnej nazwy i jedynie możemy potwierdzić rozmiar (43,9GB) oraz rating (+17). Obie informacje pasują do nowej części Call of Duty, jednak na pewno nie jest to pełna wersja produkcji, a raczej wycinek do testów.

Firmy mogą również wkrótce przedstawić fabularny Call of Duty: Modern Warfare 3 – jak wiadomo Sony i Activision chętnie promują odświeżone historie z serii Modern Warfare i według plotek w kolejce czeka MW3. W tym wypadku prawdopodobnie nie otrzymamy trybu sieciowego, a ponownie autorzy odświeżą wyłącznie kampanię.

Jedno jest pewne – Activision wrzuciło na serwery PlayStation spory plik i wkrótce powinniśmy usłyszeć więcej na ten temat.

Źródło: Twitter: PlaystationSize

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper