Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2021 11:30
Disney+ wyniki
1028V

Disney+ cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przez ostatni kwartał dołączyło prawie 9 milionów subskrybentów

Platforma streamingowa od Disneya cieszy się ogromną, niesłabnącą popularnością - liczba subskrybentów przekroczyła ostatnie 103 miliony! 

Z naszej perspektywy obecność Disney+ na rynku jest słodko-gorzka. Z jednej strony świadomość istnienia tak ciekawej platformy, która cały czas zdaje się rozwijać (i to coraz szybciej) jest naprawdę dobra, ale z drugiej... Cóż, wciąż musimy czekać na premierę w naszym kraju. Obecnie nie da się w łatwy sposób zasubskrybować usługi na terenie naszego kraju, co jest nieco irytującym faktem. 

Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, w jaki wielu miejscach na świecie jest bezproblemowo dostępna. Jeszcze w marcu informowano o przekroczeniu bariery 100 milionów użytkowników. Teraz liczba ta jeszcze wzrosła i zgodnie z najnowszymi danymi, wynosi 103.6 miliona użytkowników. Bardzo dobry wynik, który bez wątpienia sprawia, że wytwórnia Myszki Miki może z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Co więcej, warto wziąć pod uwagę prędkość przybywania kolejnych użytkowników. Przez ostatnie dwa miesiące doszło ponad 3 miliony widzów, a w całym kwartale możemy mówić o prawie 9 milionach. Te liczby zdecydowanie robią wrażenie, a jestem pewien, że w miarę ekspansji na kolejne kraje (oby również Polskę), wynik dalej będzie rósł w zastraszającym tempie. 

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/disney-plus-streaming-service-subscribers-new-high/

Tagi: Disney Disney+ rekord subskrypcja wyniki