Sonic 2 nie doświadczył problemów. Zakończono prace na planie filmu

Filmy i seriale
825V
Sonic 2 nie doświadczył problemów. Zakończono prace na planie filmu
Iza Łęcka | 13.05.2021, 11:03

W ekspresowym (niczym Sonic!) tempie ukończono jeden z etapów tworzenia „Sonic the Hedgehog 2”. Przed ekipą filmową jeszcze intensywny czas post-produkcji, dzięki której na ekranie zobaczymy głównego bohatera serii wraz z przyjaciółmi, ale wiele wskazuje na to, że premiera widowiska jest niezagrożona.

„Sonic The Hedgehog” nie zdołał pobić rekordów kasowych wśród produkcji stworzonych na podstawie growych światów, jednak rezultat 306,8 mln dolarów uzyskanych w box office zadowolił wytwórnię, która kontynuuje historię i planuje przedstawić widzom następny film.

W styczniu pojawiły się plotki, zgodnie z którymi prace na planie „Sonic The Hedgehog 2” zaplanowane zostały na marzec, natomiast w lutym Paramount Pictures opublikowało teaser oraz potwierdziło datę premierydruga odsłona przygód niebieskiego Superszybkiego Jeża zadebiutuje na początku kwietnia 2022 roku.

Najwidoczniej wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku, ponieważ Jeff Fowler (reżyser „Sonic The Hedgehog” i „Sonic The Hedgehog 2”) potwierdził zakończenie prac na planie. Nie możemy jednak zapomnieć, że przed twórcami kilkumiesięczna post-produkcja, dzięki której na ekranie zobaczymy Sonica oraz jego przyjaciół w całej krasie – na planie bohaterowie byli reprezentowani poprzez figurki.

Prace nad ujęciami do widowiska rozpoczęły się dokładnie 16 marca i trwały do 13 maja:

Czekacie na „Sonic The Hedgehog 2”?

Źródło: Twitter: fowltown

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper