Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2021 18:16
Mass Effect Legendary Edition PS5
2736V

Mass Effect Legendary Edition na pierwszej rozgrywce z PS5 i PS4! Gra na nowych screenach i porównaniu

Pierwsi gracze dorwali się do Mass Effect Legendary Edition i chętnie dzielą się materiałami z najnowszej składanki BioWare. W Sieci pojawił się długi gameplay oraz nawet możemy sprawdzić porównania i kolejne screeny.

Mass Effect Legendary Edition zadebiutuje w piątek, ale niektórzy gracze już dorwali się do najnowszej produkcji BioWare. W tym wypadku zainteresowani nie muszą zwracać uwagi na embargo, więc mogą nawet streamować rozgrywkę.

Na kanale RaphiELF Abayst pojawiła się ponad 4-godzinna relacja, która pokazuje sam początek rozgrywki – gracz na początku przedstawia menu (trzy gry do wyboru), a następnie rozpoczyna zabawę. Możemy w ten sposób spojrzeć na sam początek odświeżonego Mass Effect. To właśnie ten tytuł otrzymał najwięcej ulepszeń.

W Sieci pojawiły się także pokazują poszczególnych scen, które potwierdza prace wykonaną przez BioWare:

W galerii znajdziecie także szereg nowych screenów prezentujących jakość Mass Effect Legendary Edition. Mam wrażenie, że pakiet przygotowany przez BioWare będzie dla wielu graczy świetną okazją, by ponownie zapoznać się ze wszystkimi przygodami komandora Sheparda.

Poniżej możecie nawet spojrzeć na gameplay z PS5

Źródło: YouTube.com
https://twistedvoxel.com/mass-effect-legendary-ed-early-copies-are-out-in-game-screenshots-and-comparison-shared/

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition