Roger Żochowski Roger Żochowski 30.05.2012 12:05
PSX Extreme laureatem GrandFront
2733V

PSX Extreme laureatem GrandFront

Miło jest nam doniesć, że PSX Extreme otrzymał trzecią nagrodę w prestiżowym konkursie GrandFront 2011 (okładka roku), w kategorii "Czasopisma komputerowe". Nagrodę odebraliśmy na uroczystej gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

xxxxx

 

Do konkursu dostały się trzy nasze okładki, na których kolejno pojawiły się takie produkcje jak Deus Ex: Bunt Ludzkości, Gears of War 3 oraz Uncharted 3. Największe uznanie zdobyła pierwsza z nich, która dostała się do ścisłego finału, zajmując trzecie miejsce. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądało podium.


Do tegorocznej edycji Konkursu Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku GrandFront zgłoszono 472 prace, które rywalizowały o nagrody w 13 kategoriach. O miano najlepszych walczyły zarówno redakcje pism o zasięgu ogólnokrajowym, jak również czasopism branżowych i lokalnych.


Laureatów Konkursu wyłoniło trzydziestoosobowe Jury, w którym zasiadają uznani twórcy grafiki prasowej - dyrektorzy artystyczni, wykładowcy uczelni plastycznych, fotograficy oraz wydawcy. Przy ocenie zgłoszonych prac Jury kierowało się spójnością przekazu wizualnego i merytorycznego, poziomem realizacji graficznej oraz zgodnością stylistyczną z charakterem tytułu.


Czasopisma komputerowe


Pierwsze miejsce
Tytuł:  Computerworld nr 24 (940)
Wydawnictwo:
IDG Poland SA
Autor projektu: Sławomir Krajewski

 

 

 

 

 

Drugie miejsce
Tytuł: Computerworld raport (wrzesień 2011)
Wydawnictwo:
IDG Poland SA
Autor projektu: Sławomir Krajewski

 

 

 

 

 

Trzecie miejsce
Tytuł: PSX Extreme nr 9/2011
Wydawnictwo:
AD MUSIC SA
Autor projektu: Mariusz Trocewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A która okładka PSX Extreme z zeszłego roku Waszym zdaniem zasłużyła na największe uznanie? Galerię znajdziecie poniżej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Tagi: