Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.05.2021 12:43
Hitman 3 z wieloma nowościami i darmowymi misjami. IO Interactive przedstawia plany na kolejne tygodnie
445V

Hitman 3 z wieloma nowościami i darmowymi misjami. IO Interactive przedstawia plany na kolejne tygodnie

Deweloperzy Hitman 3 nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kontekście najnowszej przygody Agenta 47. Płatnego zabójcę czeka wiele nowych przygód.

IO Interactive zapowiedziało, że nadciąga nowa zawartość do Hitmana 3. Wszystko w ramach Season of Pride. Pierwszy element Season of Pride został udostępniony już 10 maja (zlecenie The Sebastian Principle), ale to nie koniec świeżych atrakcji. Jeszcze dzisiaj dojdzie do premiery nowego "celu" dla Agenta 47, czyli "The Iconoclast", o czym więcej w poniższym nagraniu.

14 maja otrzymamy misję "The Icon" w Sapienzie, która będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy Hitmana 3. 20 maja dostaniemy kontrakt stworzony przez Spawn on Me. Kolejne zlecenie dla płatnego zabójcy pojawi się już 27 maja, a gratisowa zawartość zostanie udostępniona dzień później. 28 maja dostaniemy za darmo misję w Paryżu. W stolicy Francji będzie można szaleć bez opłat przez 10 dni.

Ważna nowość pojawi się na początku czerwca. W Hitman 3 zjawią się zlecenia z kategorii Community Contracts. Wyczekiwana funkcja zostanie udostępniona już 10 czerwca 2021 r. Wszystkie ujawnione szczegóły czekają na was w poniższym materiale wideo.

Tagi: Hitman 3 IO Interactive