Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 17:46
Nintendo Switch
2782V

Nintendo Switch otrzyma kalkulator. Płatna aplikacja zaskakuje ceną

Nintendo Switch nie zadebiutował z zestawem najróżniejszych aplikacji, ale już jutro gracze otrzymają możliwość rozbudowania funkcji konsoli. W tym tygodniu do eShopu trafi kalkulator w zaskakująco dużej cenie.

Na Nintendo Switchu systematycznie debiutują mocne, ekskluzywne gry, ale czy ktoś spodziewał się, że na platformie Big N pojawi się również kalkulator? Trzeba na pewno zaznaczyć, że za aplikacje nie odpowiada Nintendo – jest to projekt zewnętrznego producenta.

To pewnie z tego powodu klienci muszą przygotować 36 zł, by móc skorzystać z propozycji – premiera aplikacji odbędzie się już jutro.

Nie bez powodu kalkulator zbiera mieszane opinie wśród graczy, ponieważ podobny program znajdziecie na między innymi PC, w przeglądarkach czy też nawet na smartfonach i tabletach. To podstawa, która zazwyczaj jest dostępna w formie darmowej aplikacji.

Trudno powiedzieć, na jakie zainteresowanie może liczyć producent, ale jest to na pewno ciekawostka, która pokazuje, że w katalogu Nintendo Switcha mogą pojawić się zaskakujące propozycje.

Nintendo Switch - kalkulator

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/05/nintendo_switch_has_games_-_and_now_it_has_an_expensive_calculator_too

Tagi: kalkulator nintendo switch Switch