Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 13:55
Onexplayer
2116V

Onexplayer zachwyca fanów przenośnego grania. Sprzęt zapewnia zdumiewające wyniki w dużych grach AAA

Onexplayer to kolejna maszyna, która może zainteresować entuzjastów przenośnego grania, ponieważ handheld charakteryzuje się bardzo mocną specyfikacją i pozwala grać w między innymi Borderlands 3 czy też Resident Evil 3 Remake w zaskakującej jakości. Sprawdźcie materiały potwierdzające moc.

Onexplayer jest reklamowany jako „najlepsza na świecie przenośna konsola do gier” i nie bez powodu produkt został bardzo ciepło przyjęty na indiegogo. Urządzeniem zainteresowało się ponad 1160 graczy, którzy wpłacili ponad 900 tysięcy dolarów.

Handheld został wyposażony w 8,4-calowy ekran (2560 x 1600 pikseli, 358 ppi, 16:10) IPS LCD, a w najlepszej konfiguracji otrzyma procesor Core i7-1185G7 oraz 16GB pamięci RAM. Firma dorzuca do środka pamięć na gry o pojemności 512GB, 1TB lub 2TB i konstrukcja została wyposażona w 2 porty USB 4, 1 x USB 3.0 Typu-A oraz wejście słuchawkowe i czytnik kart microSD. Konsola ma zapewnić długą rozgrywkę dzięki akumulatorowi o pojemności 15300 mAh (z szybkim ładowaniem 65W).

Onexplayer ma zapewnić bardzo wysoką jakość rozgrywki w wiele cenionych produkcji AAA – poniżej możecie sprawdzić tabelę prezentującą płynność animacji w zależności od posiadanego procesora:

Onexplayer FPS

Warto jednak sprawdzić samą rozgrywkę – poniżej zobaczycie dwa materiały, podczas których zaprezentowano gameplay z kilku dużych i znanych pozycji. Trzeba przyznać, że wygląda to zadowalająco.

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/onexplayer-world-best-handheld-game-console#/

Tagi: gameplay handheld Onexplayer