Bloodborne 2: Blood Hunt na zwiastunie. Fan stworzył nowe bestie, lokacje i szykuje ciekawą koncepcję

News
1784V
Bloodborne 2: Blood Hunt na zwiastunie. Fan stworzył nowe bestie, lokacje i szykuje ciekawą koncepcję
Wojciech Gruszczyk | 10.05.2021, 19:45

Sony nie zapowiada kontynuacji jednej z najlepszych gier From Software, więc fani biorą sprawę w swoje ręce. Bloodborne 2: Blood Hunt to wizja jednego z graczy, który wykorzystał swoje umiejętności, by rozbudować świat wykreowany przez utalentowanych Japończyków.

O Bloodborne ponownie jest głośno, ale tym razem nie obserwujemy 5-letniego gracza, który kładzie na deski kolejnych bossów lub nie oglądamy zwykłych zwykłych grafik. Zamiast tego możemy sprawdzić, jak wygląda Bloodborne 2: Blood Hunt – to również wyłącznie projekt fana, ale tym razem autor zadbał o znacznie ciekawsze przedstawienie swojej pracy.

Bloodborne 2: Blood Hunt to koncepcja przygotowana na silniku Bloodborne – autor wykorzystał zmodyfikowaną wersję PlayStation 4, by wgrać do produkcji nowych przeciwników oraz przedstawić kolejne lokacje. W tym wypadku zainteresowany musiał opracować postacie i trzeba przyznać, że wyszło mu to naprawdę nieźle.

W sumie warto na pewno zwrócić uwagę, jak zaangażowaną społeczność posiada IP stworzone przez From Software. Aż dziw bierze, że Japończycy nie wykorzystują tego potencjału i nie proponują graczom zupełnie nowych przygód przepełnionych krwistymi pojedynkami. Sony ma w rękach prawdziwego asa – choć pewnie w tym wypadku niezbędne jest znalezienie zespołu, który poradzi sobie z tą marką.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/bloodborne-2-blood-hunt-a-fan-made-game-concept-using-ps4-modding-with-new-bosses-npcs-and-boss-arena.423269/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych