Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.05.2021 12:57
Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy - Deluxe Edition Plus
652V

Layton’s Mystery Journey trafi na Nintendo Switch w ulepszonej wersji

Japońskie Level-5 szykuje się do kolejnej ważnej premiery dla miłośników Nintendo Switch, albowiem już niebawem na znanej konsoli pojawi się nowa wersja znanego hitu Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy - Deluxe Edition.

Działacze Level-5 podzielili się z nami jedną z ciekawszych informacji dotyczących projektów nad jakimi aktualnie pracują. Jeśli jesteście miłośnikami gier logicznych i kojarzycie takie nazwisko jak Layton, na pewno trafiliście w dobre miejsce, bo te wieści są skierowane do was.

Już w tym roku na Nintendo Switch pojawi się zupełnie nowa edycja wydanego w 2019 roku hitu osadzonego w zagadkowym uniwersum Japończyków. Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy - Deluxe Edition zadebiutuje na rynku w wersji "Plus", czyli zupełnie nowej edycji wzbogaconej o dubbing znany z serialu anime opartego na historii z samej gry. Całość została wyceniona na 4,950 yenów i trafi w Japonii do pudełek.

Prawdopodobnie Zachód również otrzyma tę edycję, lecz po pewnym czasie - posiadacze aktualnej wersji dokupić będą mogli specjalne DLC z nowym voice-overem.

Tagi: Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy - Deluxe Edition Level-5