Lost Judgment z datą premiery i na zwiastunie. Twórcy potwierdzają: „słyszeliśmy Wasze prośby”

Gry
1120V
Lost Judgment z datą premiery i na zwiastunie. Twórcy potwierdzają: „słyszeliśmy Wasze prośby”
Wojciech Gruszczyk | 07.05.2021, 16:17

Fani serii Yakuza mogą zacierać rączki. Podczas „Judgment Day” potwierdzono Lost Judgment, czyli kontynuację znanej historii, która pierwotnie oczarowała posiadaczy PlayStation 4, a następnie trafiła w gust kolejnych graczy.

Kilka godzin temu wspominaliśmy o przecieku z PlayStation Store, a teraz możemy oficjalnie potwierdzić – Lost Judgment nadciąga. Gra będzie dostępna na całym świecie już 24 września, więc tym razem entuzjaści japońskich pozycji nie będą czekać na angielską lokalizację.

Twórcy nie zdecydowali się na ekskluzywność dla konsol PlayStation i Lost Judgment trafi od początku na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksie One. Studio potwierdziło, że słyszało prośby graczy, którzy bardzo chcieli zapoznać się z drugą częścią Judgment i właśnie z tego powodu zdecydowano się zrealizować projekt.

Toshihiro Nagoshi podczas prezentacji w bardzo ciekawych słowach wypowiedział się na temat projektu – twórcy chcą w tym wypadku mocno zaskoczyć graczy: „Jestem przekonany, że stworzyliśmy grę niepodobną do niczego, co do tej pory widzieliście”. Trudno tak naprawdę powiedzieć, czego możemy się spodziewać, ale gracze mogą szykować się na sporo przyjemnej rozgrywki.

Przeczytajcie naszą recenzję Judgment na PS5.

Źródło: własne

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper