Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.05.2021 10:39
Xtremo. Netflix reklamuje thriller opowiadający o zemście płatnego zabójcy
619V

Xtremo. Netflix reklamuje thriller opowiadający o zemście płatnego zabójcy

Netflix zaczął już promować 4 sezon "Stranger Things" (wczoraj doczekaliśmy się teasera serialu). Firma promuje też zupełną nowość w postaci "Xtremo".

"Xtremo" wskoczy do oferty Netflixa już 4 czerwca 2021 r. Produkcja doczekała się pierwszej zajawki, która czeka na was poniżej. Film "Xtremo" opowiada o losach mężczyzny, który kiedyś był płatnym zabójcą, a teraz planuje zemstę na mordercy jego syna i ojca. Przestępstwo popełnił przyrodni brat głównego bohatera, który od 2 lat jest nieuchwytny. Protagonista postanawia go jednak wytropić i samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość.

Hiszpański thriller, trwający 111 minut, obejrzymy na platformie Netflix już 4 czerwca. Reżyserią produkcji zajął się Daniel Benmayor, autor "Nieuchwytnych", a zdjęcia były realizowane w Barcelonie. W filmie zobaczymy w głównych rolach następującyhc aktorów: Teo García, Óscar Jaenada i Óscar Casas.

Wiemy już, że Netflix skasował serial "Ferajna z Baker Street". Więcej na temat niepowodzenia tej produkcji przeczytacie tutaj.

 

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81005258

Tagi: film Netflix thriller