Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2021 20:48
PS5 z pełną integracją PSVR
1323V

PS5 z pełną integracją PSVR. Sony zachęca do wirtualnej rzeczywistości

Sony nie zapomina o PlayStation VR. Korporacja przygotowała kolejny spot, który ma zachęcić graczy do zanurzania się w wirtualne światy. Materiał w ciekawy sposób przypomina o możliwości podłączenia sprzętu do PlayStation 5.

Sony jeszcze przed pokazaniem PlayStation 5 potwierdziło, że urządzenie otrzyma wsparcie wirtualnej rzeczywistości i będzie współpracować z PlayStation VR. Mogliśmy mieć pewność, że w pewnym momencie korporacja potwierdzi następne gogle i pierwsze szczegóły dotyczące sprzętu zostały ujawnione kilka tygodni temu. Producent zaprezentował już także kontrolery, które wykorzystamy podczas gry na nowych goglach.

Japońska korporacja jednak przypomina o pełnej integracji z PlayStation VR u najnowszy materiał pokazuje rozgrywkę w Astro Bot Rescue Mission oraz Blood & Truth – trzeba przyznać, że są to dwie świetne pozycje oferowane przez Sony.

Teraz w zasadzie musimy czekać na kolejne ruchy związane z pełną prezentacją nowego urządzenia, ale możemy podejrzewać, że firma w następnych miesiącach skupi się jeszcze na samym PS5. Next-genowe gogle będą dostępne najwcześniej w przyszłym roku, więc firma ma czas na pokazanie kolejnych elementów projektu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 5 PS5 psvr Sony