Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2021 19:45
Days Gone PC
2237V

Days Gone na PC zachwyci. Zobaczcie piękne ujęcia z produkcji Sony

Sony Bend zaprezentowało nowe ujęcia z Days Gone w wersji na komputery osobiste. Studio przygotowało screeny, które pokazują dopracowaną oprawę i trzeba przyznać, że produkcja na nowej platformie będzie wyglądać świetnie.

Days Gone to kolejna propozycja Sony, która zmierza na komputery osobiste. Japończycy potwierdzili, że zamierzają wrzucić na PC wiele produkcji, ale na dobry początek zainteresowani zapoznają się z odświeżonym tytułem Sony Bend.

Japoński producent PlayStation nadal nie potwierdził planów dotyczących rozwoju IP, ale przynajmniej aktualnie możemy szykować się na dopracowaną przygodę, która wcześniej zadebiutowała na PlayStation 4.

Korporacja potwierdziła już istotne zmiany w oprawie, a nawet mogliśmy spojrzeć na zwiastun i najnowsze screeny tylko potwierdzają, że Days Gone na komputerach osobistych będzie oferować wyśmienitą grafikę.

Nadal musimy zaczekać na konkretne porównania oprawy oraz testy wydajności, jednak Sony Bend udowodniło, że mając odpowiedni czas potrafi zadbać o swoje IP. Pozostaje tylko mieć nadzieje,że autorzy mogli w spokoju zakończyć prace nad projektem.

Days Gone - 1

Days Gone - 2

Źródło: https://www.bendstudio.com/blog/days-gone-pc-screenshots/

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment