Bloodborne ukończony przez 5-latka. Jego tata atakuje graczy, którzy chcą trybów easy w grach

News
3604V
Bloodborne ukończony przez 5-latka. Jego tata atakuje graczy, którzy chcą trybów easy w grach
Wojciech Gruszczyk | 06.05.2021, 14:31

Od zeszłego tygodnia trwa dyskusja dotycząca wysokiego poziomu trudności w Returnal. Na ten temat swoje zdanie postanowił wyrazić Robbie Fox, którego 5-letni syn ukończył Bloodborne. Dumny tata jest przekonany, że gry nie potrzebują trybów easy.

Robbie Fox to dumny tata, który postanowił pochwalić się, że jego 5-letni syn przeszedł Bloodborne. Jest to bez wątpienia duży wyczyn, jednak w Sieci od razu pojawiły się komentarze, czy na pewno tak młody gracz powinien zapoznawać się z krwawym tytułem From Software?

Trzeba jednak podkreślić, co tak naprawdę miała wywołać wiadomość od Foxa – ojciec chciał w ten sposób udowodnić między innymi dziennikarzom, że gry nie potrzebują trybów easy. Jest to oczywiście związane z dyskusją na temat Returnal.

Pod powyższym wątkiem na Twitterze znajdziecie wiele materiałów, na których Foxx pokazuje, jak jego syn przechodzi kolejne etapy produkcji.

Nie bez powodu jego działanie zbiera mieszane opinie, ponieważ nie tylko widzimy tutaj, jak zaledwie 5-latek gra w produkcję przeznaczoną dla dorosłych, to jednak z trybów easy czasami korzystają gracze, którzy tak naprawdę nie mogą pozwolić sobie na większe wyzwania.

Temat poruszył Steven Spohn, dyrektor operacyjny AbleGamers Charity (organizacja charytatywna, która zajmuje się poprawą życia graczy z niepełnosprawnościami).

Źródło: Twitter: RobbieFox1

Komentarze (201)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper