Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.05.2021 13:08
Hood: Outlaws & Legends w hip hopowych rytmach. Efektowny teledysk przed samą premierą
463V

Hood: Outlaws & Legends w hip hopowych rytmach. Efektowny teledysk przed samą premierą

Do szerokiej premiery Hood: Outlaws & Legends zostały już tylko 4 ostatnie dni. Przed tym wyczekiwanym przez wielu wydarzeniem otrzymaliśmy kolejny materiał wideo.

Wydawca Hood: Outlaws & Legends nie próżnuje, praktycznie co kilka dni zapewniając nam nowe materiały wideo. Po przedstawieniu zawartości, która zostanie udostępniona po premierze gry (również tej darmowej), tym razem firma prezentuje klip wideo skoncentrowany na budowaniu klimatu i na tle fabularnym produkcji. Całość wykonano w konwencji teledysku. Wątpliwości może budzić tylko dobór muzyki do takiej "średniowiecznej" konwencji, nawiązującej do legendy o Robin Hoodzie. Oceńcie sami czy hip hop pasuje do tej atmosfery.

Premiera Hood: Outlaws & Legends odbędzie się 10 maja, ale część osób będzie mogła zacząć zabawę już 7 maja. Wszystko dzięki pre-orderom. Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe zaczną rozgrywkę trzy dni wcześniej.

Hood zapewni rozgrywkę nastawioną na sieciowe starcia, w których zespoły złodziejaszków będą walczyć nie tylko ze sobą, ale również ze strażnikami kierowanymi przez SI (model zabawy PvPvE).

 

Tagi: Focus Home Interactive Hood: Outlaws & Legends Sumo Digital