Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 22.05.2012 20:21
Bravely Default wystarczy na długo
449V

Bravely Default wystarczy na długo

Jeśli interesowała Was kwestia czasu jakiego potrzebować będziecie na przejście Bravely Default (3DS), to Square Enix odpowiedziało dziś na to pytanie za pośrednictwem Twittera. Na to i na kilka innych, równie newralgicznych.

xxxxx

Ci, którzy po tworzonym przez bardzo podobną ekipę Final Fantasy: The 4 Heroes of Light, obawiali się o ten aspekt (T4HoF może pęknąć w jakieś 20 godzin), mogą chyba już spać spokojnie. Na oficjalnym koncie gry Square Enix poinformowało, że Bravely Default powinno starczyć na 60-70 godzin i jest to czas na główny wątek fabularny, nie zaś zrobienie wszystkiego co możliwe.

 

Inna ciekawa i poruszona szczęśliwie kwestia to funkcje augmented reality, wokół których obracały się choćby wydane do tej pory dema. Okazało się jednak, że nie jest to wcale sztandarowa atrakcja, ponieważ stanowi -- jak napisano -- około 1% całości BD.

 

Jeszcze jedna rzecz, o której wspomniano w pytaniach graczy (bo to za ich sprawą wypłynęły dziś te informacje) to summony. A mianowicie - czy będą w BD obecne? Rozwiano tę wątpliwość odpowiadając twierdząco. Będą a zespół dokłada starań, by ich animacje były jak najbardziej widowiskowe.

Tagi: