Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 16:33
Broken Ranks
871V

Broken Ranks zaprasza graczy do rozgrywki. Polski MMORPG szuka fanów gatunku do testów

Twórcy Broken Ranks rozpoczynają kolejny etap rozwijania produkcji i potrzebują sympatyków gatunku MMORPG, którzy spędzą czas na serwerach i wyrobią sobie zdanie na temat propozycji. Chcecie sprawdzić wrocławską, sieciową produkcję? Zapoznajcie się ze szczegółami.

Broken Ranks to MMORPG rozwijany przez wrocławskie studio Whitemoon. Deweloperzy rozwijają koncepcję przeglądarkowego The Pride of Tearn, ale teraz chcą zapewnić pozycję na komputery osobiste i urządzenia mobilne. Tytuł będzie dostępny w ramach modelu biznesowego free-2-play.

Zanim jednak deweloperzy otworzą swe wrota i zaproszą wszystkich zainteresowanych, studio ogłosiło zamkniętą betę. Od 14 maja 2021 do 30 maja 2021 zarejestrowani gracze (tutaj znajdziecie formularz) będą mogli sprawdzić propozycję – studio podkreśla, że testy są skierowane głównie do fanów cRPG i MMORPG, którzy chcieliby poświęcić swój czas na sprawdzenie obszernego fragmentu gry.

„Jesteśmy ciekawi odbioru naszego tytułu wśród graczy oraz fanów fantasy i MMORPG, którzy wcześniej nie mieli styczności z Taernem. Zakończyliśmy pierwszy etap testów, w którym pomagała nam społeczność, jednak chcielibyśmy wiedzieć, jak Broken Ranks wypada w oczach graczy z zewnątrz, niezwiązanych z naszym tytułem.” – mówi Krzysztof Danilewicz, założyciel studia Whitemoon Games.

To jednak nie koniec, ponieważ kolejnym etapem będzie Open Beta, w której wezmą udział wszyscy entuzjaści gatunku. Autorzy chcą mieć jednak pewność, że na dobry początek z projektem zapoznają się sympatycy MMORPG-ów.

Twórcy podkreślają, że Broken Ranks to MMORPG z niepowtarzalnym systemem turowej walki, oraz dużym światem, który poznajemy w rzucie izometrycznym. Zespół podczas projektowania propozycji inspirował się seriami Heroes of Might and Magic oraz Baldur's Gate.

Źródło: Informacja prasowa: whitemoon

Tagi: Broken Ranks MMORPG pc Whitemoon