Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 16:25
PlayStation 5
1961V

PS5 otrzyma kilka gier-niespodzianek w 2021 roku? Sony może szykować ogłoszenia

Sony aktualnie nie potwierdziło kompletnych planów na następne miesiące, ale korporacja może bardzo pozytywnie zaskoczyć niektórych graczy. W Sieci pojawiła się lista gier, które mają w między innymi 2021 roku trafić na PS5.

Już wczoraj w Sieci pojawiło się zestawienie gier, które mają rzekomo trafić na PlayStation 5. Muszę podkreślić,że nie jest to potwierdzona lista, jednak dzisiejsze wydarzenie sprawiło, że część graczy zaczęło bardziej uważnie przyglądać się zestawieniu. Jak wiadomo Sony zarejestrowało znak towarowy Sunset Overdrive, a właśnie tytuły związane z tym IP pojawiły się na zestawieniu.

Według przecieku jeszcze w lipcu ma zadebiutować Dreams+ (ulepszona wersja na PS5), ale gracze mają jeszcze oczekiwać Back 4 Blood (12 października), Stray (październik), Project CARS 3 (dedykowana wersja? Jesień) Sonic Colors Ultimate (14 września), grę związaną z filmem „Mitchellowie kontra maszyny” (25 listopada, przeczytajcie naszą recenzję propozycji Netflixa), czy też GTA 5 (październik).

Na liście widnieje także Symphogear Unite, czyli produkcja na podstawie anime „Symphogear”. Aktualnie jednak taka produkcja nie została zapowiedziana. Tytuł miałby trafić na rynek dopiero w przyszłym roku.

Co ciekawe jesienią na PlayStation 5 ma również zadebiutować Sunset Overdrive Refreshed Edition – co jednak ciekawe na liście pojawia się „Xbox Game Studios”, jednak już Sunset Apocalypse (kontynuacja?) może wylądować wyłącznie na PS5.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: PlayStation playstation 5 ps5 Sony