Iza Łęcka Iza Łęcka 04.05.2021 13:35
Wreckfest
1793V

Wreckfest jest w PS Plus, więc sprawdzamy jakość wersji na PS5. Zobaczcie również gameplay

Dzisiaj Wreckfest zadebiutował na PlayStation 5 i wzmocnił katalog gier dostępnych w ramach abonamentu PS Plus. W Sieci zagościły pierwsze porównania ukazujące nową jakość gry. Zobaczcie materiały i przygotujcie się na ostrą jazdę.

Twórcy Wreckfest nie zaoferowali graczom bezpłatnej aktualizacji z PlayStation 4 do PlayStation 5, jednak wyścigi wylądowały w abonamencie PlayStation Plus. Majowa oferta jest już dostępna, dzięki czemu sympatycy ścigania sprawdzą, jak samochody radzą sobie w rozdzielczości 4K i w płynnych 60 klatkach na sekundę, a także jak prezentuje się ulepszona oprawa.

Deweloperzy z Bugbear potwierdzili, że nowe wydanie Wreckfest otrzyma na PlayStation 5 szereg poprawek: ulepszone cienie, cząsteczki i oświetlenie otoczenia, wyższą rozdzielczość tekstur, dopracowaną roślinność, nowe efekty wizualne śladów opon, godrays oraz dynamiczny brud na pojazdach.

Poniżej możecie sprawdzić interesujące porównanie, które pokazuje Wreckfest na trzech platformach Sony – PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i PlayStation 5. Zgodnie z zapewnieniami fińskiego zespołu najnowsza aktualizacja miała przyczynić się do znaczącego podkręcenia grafiki. Czy założenia udało się zrealizować? Możecie się przekonać, oglądając poniższy materiał.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bugbear THQ Nordic Wreckfest