Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2021 19:05
Lucyfer Netflix
1939V

Lucyfer na zwiastunie sezonu 5.2. Netflix pokazuje oczekiwaną historię

Netflix właśnie zaprezentował zwiastun drugiej części piątego sezonu „Lucyfera”. Historia zostanie udostępniona już w maju, więc otrzymaliśmy porządny materiał, który zapowiada akcję z następnych epizodów.

Twórcy „Lucyfera” postanowili podzielić akcję z piątego sezonu i 21 sierpnia ubiegłego roku widzowie zobaczyli pierwsze epizody historii, a na 28 maja zaplanowano premierę następnych ośmiu odcinków. Możemy mieć jednak pewność, że to nie koniec, ponieważ Netflix zamówił szóstą serię, która powinna trafić na platformę na początku przyszłego roku.

W najnowszej opowieści główny bohater spotka swojego ojca i rozpocznie się walka o panowanie w „rodzinie”. Jest to na pewno ciekawy wątek biorąc pod uwagę, z jakiego miejsca startował „Lucyfer” i czym tak naprawdę ten serial był na początku. Twórcy postanowili w ciekawy sposób rozbudować wątki i choć Fox zrezygnował z prac nad kolejnymi przygodami, to jednak Netflix przejął prawa i chętnie rozwija serię.

Szósty sezon ma zakończyć historię. Twórcy otrzymali możliwość dopowiedzenia wątków i jeśli kolejny raz plany nie zostaną zmienione, to „Lucyfer” w przyszłości otrzyma 10. ostatnich odcinków.

Sprawdźcie pełną listę majowych premier z platformy Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Lucyfer Lucyfer 5 Lucyfer 5.2 Netflix serial trailer