Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.04.2021 13:16
Car Mechanic Simulator 2021. Kontynuacja polskiego hitu na zwiastunie i z demem
646V

Car Mechanic Simulator 2021. Kontynuacja polskiego hitu na zwiastunie i z demem

Sporo osób pokochało markę Car Mechanic Simulator, relaksując się przy serwisowaniu samochodów i rozwijaniu własnego warsztatu. Marka jeszcze w tym roku doczeka się nowego wydania.

Car Mechanic Simulator 2021 został zapowiedziany przez polski PlayWay. Premiera gry tworzonej przez ekipę Red Dot Games z Rzeszowa ma się odbyć na komputerach osobistych jeszcze w tym roku, a trochę później na konsolach.

Pierwszej zajawce Car Mechanic Simulator 2021 towarzyszy od razu wersja demonstracyjna, którą możecie już pobrać ze Steam.

Co nowego czeka na nas w Car Mechanic Simulator 2021? Przede wszystkim znacznie rozszerzona baza samochodów, które będziemy naprawiać. W grze pojawi się 72 modeli samochodów , do których zamontujemy ponad 4000 różnych części. Tym razem podziałamy też w warsztacie nowego typu - z sekcją skrytą pod wiatą. Samochody będziemy też myć, a naprawione auta testować na nowych trasach - również w trybie Time Trial.

Poniżej czeka na was zwiastun Car Mechanic Simulator 2021. Premiera odbędzie się jeszcze w 2021 r. PlayWay planuje stworzyć również wydania gry na PS4 i XOne.

Źródło: Steam

Tagi: car mechanic simulator playway polska