Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 19:43
Legend of Keepers
499V

Legend of Keepers na zwiastunie premierowym. Teraz gracze wcielą się w złoczyńców i będą miażdżyć bohaterów

Od dzisiaj na pierwszych platformach jest dostępny Legend of Keepers. Produkcja to „odwrócony dungeon crawler”, w którym gracze będą zarządzać lochami, by walczyć z kolejnymi bohaterami. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

O Legend of Keepers pierwszy raz pisaliśmy na portalu w marcu ubiegłego roku. Gra pierwotnie była dostępna wyłącznie na komputerach osobistych i w trakcie Wczesnego Dostępu zebrała sporo pozytywnych opinii.

Od tego czasu deweloperzy wciąż ciężko pracowali nad pozycją i od dzisiaj Legend of Keepers jest dostępny na PC, ale również na Nintendo Switchu oraz Stadii. W tej propozycji naszym zadaniem jest zarządzanie lochami, które są atakowane przez kolejnych bohaterów – zainteresowani otrzymają w swoje łapy szereg pułapek oraz ataków.

„Głównym celem w grze jest ochrona skarbów spółki Podziemia przed wścibskimi bohaterami. Gracz będzie miał do dyspozycji szeroki wachlarz pułapek oraz ataków. To poważna praca, a Podziemia to nowoczesny pracodawca oferujący szanse na rozwój i awans. Rynek pracy dla potworów daje świetne możliwości znalezienia zawodu. Gorzej, jeżeli w firmie zalęgną się związki i będzie trzeba negocjować z działaczami nowe warunki pracy - to zagrożenie większe od niejednego paladyna”.

Najnowsza wersja produkcji otrzymała 5 dodatkowych bestii, 10 wydarzeń, pułapki, bohaterów, nową klasę postaci i dwa tryby: Ascension i Endless. W pierwszym będziemy mierzyć się z coraz to bardziej wymagającymi rywalami, a drugi jak sama nazwa wskazuje – pozwala grać bez końca.

Bardzo dobrze Legend of Keepers przedstawia poniższy materiał, na którym zobaczycie turowe pojedynki, które są podstawą wszystkich walk w propozycji Goblinz Studio.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: Legend of Keepers premiera zwiastun