Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2021 11:22
PlayStation 5 + FIFA 21 Edycja Mistrzowska + Death Stranding + Terminator: Resistance + Predator: Hunting Grounds + HITS Until Dawn + HITS Bloodborne
2871V

PS5 w zestawach od 2899 zł. Konsola Sony dostępna z rozmaitymi grami

PlayStation 5 jest ponownie dostępne w sklepach, dzięki czemu gracze mogą sięgnąć po trzy zestawy, które zawierają zróżnicowane produkcje. Najtańszy pakiet kosztuje tym razem 2899 zł, ale zawiera aż sześć gier – sprawdźcie szczegóły.

Najnowsza generacja Sony cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, co potwierdza ostatni raport finansowy Japończyków, w którym zamieszczono najnowszy rezultat sprzedaży konsol - do 31 marca 2021 roku dostarczono już 7,8 mln egzemplarzy. Pomimo problemów z udostępnieniem PS5 chętnym klientom, w maju odbędzie się premiera konsoli w Chinach. Jak informowaliśmy dzisiaj, przeznaczone na ten rynek komplety w przedsprzedaży rozeszły się jak ciepłe bułeczki w niemal 60 minut.

W Polsce systematycznie spotykamy się z nowymi ofertami na PS5, jednak sklepy oferują przede wszystkim pakiety z grami oraz akcesoriami. Najnowsza propozycja Media Markt jest tego doskonałym przykładem - dopakowane zestawy zawierają po kilka produkcji, wśród których znajdzie się między innymi FIFA 21, Terminator: Resistance czy najnowszy Predator. Sieć sklepów z elektroniką w poszczególnych propozycjach stawia przede wszystkim na produkcje, które mogą zwrócić uwagę sympatyków marki PlayStation: Ghost of Tsushima, Marvel's Spider-Man: Miles Morales czy Kolekcja Nathana Drake'a.

Cena w tym wypadku nie należy do najniższych, ale zwróćmy uwagę, że to rozbudowane oferty. Wielu graczy, decydując się na zakup, wolałoby jednak pojedyncze konsole.

PS5 w 3 zestawach:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-dostepna-w-media-markt-ps5-w-zestawie-z-grami-od-2899-zl-29-04/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony