Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2021 14:01
Call of Duty WW2 Vanguard
3211V

Call of Duty WW2 Vanguard ma znajdować się w fatalnym stanie. Activision zaoferuje w 2021 roku inną grę?

Call of Duty WW2 Vanguard podobno nie prezentuje oczekiwanej jakości i wydawca może sięgnąć po rezerwową produkcję. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy świadkami niespotykanej od wielu lat sytuacji. Nowe Call of Duty może nie zadebiutować w drugiej połowie roku.

W marcu brytyjski Eurogamer potwierdził, że nowe Call of Duty nosi podtytuł WW2 Vanguard, a nawet przedstawił informacje dotyczące produkcji. Gra nie została jednak wciąż ujawniona, a według ostatnich szczegółów – pokaz pozycji oficjalnie odbędzie się znacznie później.

Tom Henderson już na początku miesiąca informował o problemach Call of Duty WW2 Vanguard, a teraz jego słowa miał potwierdzić inny insider związany ze społecznością Call of Duty.

Jeśli wierzyć najnowszym przeciekom – Call of Duty WW2 Vanguard potrzebuje więcej czasu na dopracowanie, więc w 2021 roku nie otrzymamy nowego Call of Duty, a zamiast tego Activision wrzuci na rynek odświeżone Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer.

Informacje pojawiły się na Discordzie, jednak wydawca zareagował i za pomocą DMCA usunął wszystkie posty. Nie jest to jeszcze żadne potwierdzenie, ale korporacja często wykorzystuje ustawę z zakresu prawa autorskiego w momentach, gdy chce ukryć wiadomości, które wyciekły przed czasem – tak było z między innymi zwiastunem Call of Duty: Warzone.

Nie możemy mieć pewności, że Activision zdecyduje się na tak zaskakujący ruch, ale przełożenie prezentacji jest zastanawiające.

Źródło: https://www.dualshockers.com/modern-warfare-2-multiplayer-remastered/

Tagi: Call of Duty Call of Duty WW2 Vanguard Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer