Serial Cleaners wygląda ciekawie. Polacy pokazują odświeżoną oprawę w kontynuacji cenionej produkcji

Gry
854V
Serial Cleaners wygląda ciekawie. Polacy pokazują odświeżoną oprawę w kontynuacji cenionej produkcji
Wojciech Gruszczyk | 27.04.2021, 19:36

Draw Distance przygotowuje graczy na kontynuację Serial Cleaner i dzisiaj możemy sprawdzić odświeżoną oprawę z Serial Cleaners. Już pierwsze materiały potwierdziły, że deweloperzy podjęli słuszną decyzję realizując inną wizję artystyczną.

Serial Cleaner zadebiutowało na rynku w 2017 roku i tytuł zebrał oceny na poziomie 63-75%. Twórcy najwidoczniej są przekonani, że jednym z problemów pozycji była oprawa i już pierwszy gameplay potwierdził nową wizję artystyczną.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj możemy sprawdzić zwiastun, który przedstawia nowojorską lokację – nawet to krótkie ujęcie potwierdza, że miasto potrzebuje wyszkolonego czyściciela.

„Opublikowane dziś video pokazuje nową mapę - znane z ogromnego muralu nowojorskie 5Pointz. Zaprezentowany kawałek rozgrywki przenosi nas w, z pozoru kolorowe, lata 90te. Wertykalność mapy 5Pointz to zupełnie nowy element w sequelu. W materiale widzimy również Lati, urodzoną w Nowym Jorku, świetnie wysportowaną miłośniczkę muzyki, która - podobnie jak reszta zespołu sprzątaczy - posiada unikalny zestaw umiejętności”.

Wydarzenia z Serial Cleaners zostały umiejscowione około 20 lat po akcji z pierwszej części, a dokładnie w Nowym Jorku z lat 90. Jeszcze jest za wcześnie, by wypowiadać się na temat pozycji, ale deweloperzy od premiery pierwszej części zebrali sporo doświadczenia, które powinno im pomóc zapewnić znacznie lepszą grę.

Serial Cleaners ma zadebiutować na rynku jeszcze w 2021 roku.

Źródło: Informacja prasowa: drawdistance

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper