Iza Łęcka Iza Łęcka 27.04.2021 13:44
Scavengers
489V

Scavengers walczy o graczy. Byli twórcy Halo szykują strzelankę PvPvE

Jeszcze w kwietniu pierwsi gracze wypróbują Scavengers. Zapowiadana od kilku lat strzelanka zostanie udostępniona w programie Wczesnego Dostępu na Steam i będzie to pierwsza okazja, by wypróbować tryb sieciowy, którego założenia mieliśmy zobaczyć w Halo 5.

W 2016 roku 343 Industries opuściło kilku kluczowych deweloperów, którzy wspólnie założyli nowy zespół. Twórcy chcieli zrealizować pomysł, jaki pierwotnie pojawił się w przypadku Halo 5 – tryb Warzone miał oferować bardziej złożoną rozgrywkę. Autorzy chcieli umieścić uczestników na wielkim terenie, gdzie odbywałyby się nie tylko walki pomiędzy graczami, a do starć dołączałyby lokalne bestie sterowane przez SI.

Teraz studio jest gotowe na pierwsze poważne testy Scavengers już 28 kwietnia uruchomiony zostanie program Wczesnego Dostępu. Do dystrybucji kluczy wykorzystani będą streamerzy, dzięki czemu każdy zainteresowany może otrzymać dostęp do gry. Wystarczy stworzyć konto, podłączyć je do Twitcha, oglądać przez 30 minut jedną z transmisji, co poskutkuje uzyskaniem możliwości sprawdzenia tytułu – klucz Steam zostanie wysłany na e-mail.

Z okazji rozpoczęcia testów zaprezentowano nowy zwiastun Scavengers, który prezentuje poszczególne elementy rozgrywki – na materiale ujrzycie trzyosobowe zespoły walczące o przetrwanie. W trakcie spotkań śmiałkowie zmierzą się z niebezpiecznymi kreaturami oraz innymi zawodnikami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Midwinter Entertainment Scavengers