Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 18:39
Xbox Electric Volt
1646V

Xbox Electric Volt dostępny w dobrej cenie. Gracze mogą sięgać po odpicowany kontroler

Microsoft rozpoczął sprzedaż Xbox Electric Volt, czyli kolejnego świetnie wyglądającego kontrolera do amerykańskich konsol. Urządzenie trafi do graczy jeszcze w tym tygodniu – poznajcie szczegóły.

Pod koniec marca Microsoft zaprezentował dwa kolejne kontrolery do Xboksów Series X|S, Xboksa One oraz dla komputerów osobistych. Microsoft ujawnił Electric Volt oraz Daystrike Camo Special Edition i już w tym tygodniu odbędzie się premiera „elektrycznego pada”.

Xbox Electric Volt trafił do sprzedaży i gracze mogą kupić urządzenie za 269 zł – jest to dobra cena biorąc pod uwagę, że za właśnie taką kwotę możemy nabyć sprzęt Microsoftu w każdym innym kolorze.

Jeśli zamówicie urządzenie jeszcze dzisiaj, to Xbox Electric Volt powinien trafić do Waszych domów w najbliższy piątek. W rezultacie będziecie mogli bez najmniejszych przeszkód cieszyć się rozgrywką jeszcze w weekend.

Xbox Electric Volt pod względem oferuje znane ulepszenia – teksturowane fragmenty na spuście i bumperach, przycisk Share oraz hybrydowy pad kierunkowy pozytywnie wpływają na rozgrywkę.

Xbox Electric Volt

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/kontroler-bezprzewodowy-xbox/8xn59crbsqgz

Tagi: Xbox Xbox Electric Volt xbox one xbox series x|s