Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.04.2021 11:38
Park Jurajski: Obóz Kredowy na zwiastunie 3 sezonu. Data premiery 10 nowych odcinków 
481V

Park Jurajski: Obóz Kredowy na zwiastunie 3 sezonu. Data premiery 10 nowych odcinków 

Netflix ujawnił właśnie nowy zwiastun 3 sezonu "Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego". Wiemy już, kiedy zobaczymy kontynuację tej popularnej animacji.

Po pierwszym tesaerze, który można obejrzeć w tym miejscu, Netflix opublikował pełny zwiastun 3 sezonu Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego. 

Wiadomo, że w trzecim sezonie obejrzymy aż 10 świeżych epizodów (we wcześniejszych seriach rzeczonej animacji Netflix proponował tylko 8 odcinków). Do premiery trzeciego sezonu na platformie Netflix dojdzie już 21 maja 2021 r. Trzeci sezon stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń z wyspy Isla Nublar, gdzie grupa nastolatków, która spędzała tu wakacje, musi walczyć o przetrwanie, po tym jak dinozaury z "Parku jurajskiego" wydostają się na wolność.

W obsadzie dubbingowej wracają następujący aktorzy, którzy dali popis możliwości już w 1 i 2 sezonie: Jenna Ortega, Paul-Mikél Williams Ryan Potter, Raini Rodriguez, Sean Giambrone i Kausar Mohammed.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/park-jurajski-oboz-kredowy-i-inne-produkcje-netflixa-materialy-promocyjne-2021-04-25

Tagi: Netflix park jurajski