Godzilla vs. Kong z wynikiem pojedynku. Reżyser wyjaśnia, które monstrum ostatecznie wygrało

News
2226V
Godzilla vs. Kong z wynikiem pojedynku. Reżyser wyjaśnia, które monstrum ostatecznie wygrało
Kajetan Węsierski | 25.04.2021, 15:30

Jeden z najgłośniejszych filmów tego roku, a więc najnowsza odsłona produkcji z Uniwersum Potworów, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem - a reżyser rozwiał wreszcie wszelkie wątpliwości na temat zwycięzcy walki. 

Film "Godzilla vs. Kong" zachwycał już na materiałach, które studio prezentowało nam przed samą premierą (spójrzcie choćby na ten teaser). Nie można być więc zaskoczonym tym, jak dobrze został przyjęty przez krytyków oraz samych widzów. I być może wynika to z faktu, iż w dobie pozamykanych kin, zaoferowano nam coś, co pozwala choć w małym stopniu poczuć się, jak na sali z dużym ekranem. 

Niemniej, już po samej premierze wybuchło bardzo duże zamieszanie na temat tego, kto właściwie wygrał walkę. Dyskusje rozgorzały do tego stopnia, że dotarły do samego reżysera, który postanowił odpowiedzieć na pytanie odnośnie do tytułowego starcia. Adam Wingard odniósł się do sprawy podczas panelu AMA na Twitterze, ale uważajcie, bo treść stanowi spoiler: 

Godzilla zdecydowanie wygrała. Zabiła Konga. Kong został wskrzeszony. Uważam, że bitwa mechów to zupełnie coś innego i nie do końca się wlicza. Zgadzam się z tym, jak mówią: Godzilla wygrał walkę, Kong wygrał film!

Wygląda więc na to, że wreszcie dostaliśmy ostateczne wyjaśnienie starcia w filmie. Jesteście w stanie przystać na taką decyzję, czy może dalej macie swoją własną interpretację produkcji? A jeżeli mieliście już okazję rzeczywiście oglądać, dajcie znać, jak zapatrujecie się na potencjalne kontynuacje! 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/godzilla-vs-kong-director-addresses-who-really-won-the-fight/

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper