Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.04.2021 13:01
Civilization VI ostatnia darmowa aktualizacja
1279V

Civilization VI. Firaxis przygotowuje ostatnią darmową aktualizację sezonu

Aż trudno w to uwierzyć, ale Sid Meier's Civilization VI obchodzić będzie w tym roku swoje piąte urodziny, dlatego też ekipa Firaxis zdecydowała, że kwietniowa darmowa aktualizacja zawartości gry, będzie tą ostatnią jak na ten czas, dając nam do zrozumienia, że przyszła pora myśleć o kolejnej odsłonie.

Deweloperzy odpowiedzialni za tytuł przygotowali specjalne wideo z zapowiedzią ostatniej sporej aktualizacji zawartości w tym okienku czasowym, dzięki czemu zespół będzie miał trochę więcej czasu na to, aby pomyśleć o przyszłości marki Civilization. 

W kwietniowej łatce dostaliśmy sporo świeżego contentu jak i całą masę poprawek związanych z balansem, sztuczną inteligencją, a także błędami na PC oraz konsolach. Z ciekawszych nowości warto wspomnieć, że dostaniemy aż trzy nowe jednostki! Będzie to wielce wyczekiwany przez fanów trebusz, ciężka piechota oraz piechota liniowa - wszystkie będą dostępne w każdej z grywalnych nacji.

Ponadto otrzymaliśmy dwie nowe duże mapy w dwóch różnych wariantach - zwykłym oraz historycznym.

  • Duże Morze Śródziemne – duża mapa regionu Morza Śródziemnego z zasobami, terenem i jego cechami odzwierciedlającymi ich historyczne położenie.
  • Olbrzymia mapa Ziemi – duża mapa Ziemi z zasobami, terenem i jego cechami odzwierciedlającymi ich historyczne położenie.

Pełną listę zmian po polsku znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: https://www.dualshockers.com/civilization-vi-civ-6-patch-notes-april-22-the-final-free-update/

Tagi: 2k games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI