Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2021 13:11
Elite Dangerous: Odyssey z datą premiery. Zwiastun zapowiada walki 24 graczy i inne nowości
478V

Elite Dangerous: Odyssey z datą premiery. Zwiastun zapowiada walki 24 graczy i inne nowości

Nadchodzi moment, na jaki czeka wielu fanów sci-fi. Zapowiadane od dawna rozszerzenie do Elite Dangerous, zatytułowane Odyssey, wyląduje już niedługo w cyfrowej dystrybucji!

Elite Dangerous: Odyssey pojawi się w cyfrowej dystrybucji na PC dokładnie 19 maja 2021 r. Przed tym wydarzeniem na PC odbywa się finalna faza beta testów wielkiego rozszerzenia, która zakończy się 30 kwietnia.

Najważniejsza nowość w Elite Dangerous: Odyssey, które kosztuje 35 euro, to możliwość pieszego przemierzania planet. To nie wszystko - gracze będą też walczyć, wykorzystując różne giwery. Rozszerzenie zapewni nawet dostęp do starć w konwencji tradycyjnych strzelanek - dla maksymalnie 24 graczy (12vs12) w module sieciowym deathmatch. Oprócz biegania po powierzchni planet Odyssey zapewni również m.in. większą galaktykę.

Elite Dangerous: Odyssey trafi 19 maja 2021 r. tylko na PC. Gracze bawiący się na konsolach będą musieli poczekać trochę dłużej na premierę tego rozszerzenia. Premiera Odyssey na konsolach ma się odbyć na jesieni 2021 r.


Tagi: