O Metal Gear Solid Remake słyszał David Hayter. Aktor głosowy pobudził fanów MGS-a

Gry
1390V
O Metal Gear Solid Remake słyszał David Hayter. Aktor głosowy pobudził fanów MGS-a
Wojciech Gruszczyk | 22.04.2021, 14:23

Od tygodnia czekamy na oficjalny ruch Konami dotyczący zapowiedzi związanej z serią Metal Gear Solid. Japończycy wciąż nie ujawnili nowej gry, ale David Hayter podczas ostatniego podcastu potwierdził, że słyszał o Metal Gear Solid Remake.

W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami ciekawego ruchu Konami, który według wielu graczy ma zwiastować nadejście nowych produkcji z serii Metal Gear Solid. W Sieci pojawiają się plotki dotyczące Metal Gear Solid Remake, Metal Gear Solid HD Collection (poprzednia i aktualna generacja) czy też o zupełnie nowych odsłonach serii, ale wciąż brakuje nam jednego – wiadomości od japońskiej korporacji.

Temat rzekomego ruchu Konami postanowił skomentować David Hayter, który był uczestnikiem podcastu Dan Allen Gaming. Aktor podkładający głos pod Solid Snake'a potwierdził, że słyszał o Metal Gear Solid Remake:

„Wiesz, do przedwczoraj myślałem, że to tylko plotka. A potem dostałem wiadomość od jednego z insiderów, który słyszał, że to może się naprawdę wydarzyć”.

David Hayter następnie dodał, że nie jest to w żaden sposób potwierdzenie powstawania Metal Gear Solid Remake, ale jak widać kolejne osoby słyszą o projekcie, więc może Konami faktycznie zaskoczy?

Według plotek studio miało w ostatnim czasie szukać deweloperów, którzy byliby zainteresowani rozwojem między innymi serii Metal Gear Solid. Konami w tej sytuacji byłby wyłącznie licencjodawcą.

Źródło: https://www.psu.com/news/voice-actor-david-hayter-fuels-continued-metal-gear-solid-remake-rumors/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper