Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.04.2021 11:59
MODOK. Animowana komedia Marvela na pełnym zwiastunie
759V

MODOK. Animowana komedia Marvela na pełnym zwiastunie

MODOK, czyli najnowszy animowany serial dla fanów komiksowego uniwersum Marvela, jest już prawie gotowy do premiery. Dziś mamy okazję sprawdzić pełny zwiastun tej produckji.

21 maja 2021 roku na platformie Hulu pojawi się nowy serial animowany z uniwersum Marvela. Chodzi o "MODOK", czyli historię, w której prześledzimy losy tytułowego złoczyńcy, starającego się zarządzać założoną przez siebie organizacją, walczącą z Avengersami.

Produkcja jest o tyle ciekawa, że wykonano ją w całości w technice poklatkowej. Showrunnerem serialu "MODOK" jest Jordan Blum (reżyser odpowiedzialny za "Bestię" z 2009 roku). Jordan Blum stworzył scenariusz wspólnymi siłami z Pattonem Oswaltem, aktorem, który podkłada również głos pod głównego bohatera rzeczonej animacji.

Oprócz Pattona Oswalta (w tytułowej roli) w "MODOK-u" usłyszymy następujących aktorów, podkładających głosy pod inne postacie: Aimee Garcia (jako Jodie), Ben Schwartz (Lou), Melissa Fumero (jako Melissa) i Wendi McLendon-Covey (jako Monica Rappaccini).

Premiera "MODOK" odbędzie się w Hulu już 21 maja 2021 r.

Tagi: hulu Marvel modok