Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 18:45
PS5 Share Factory Studio
648V

Sony ulepsza PS5 Share Factory Studio. Firma ujawniła nowości

Sony właśnie zapowiedziało ulepszenie Share Factory Studio. Aplikacja dostępna na PS5 otrzymała nowe funkcje, dzięki którym przygotowywanie materiałów na PlayStation 5 będzie przyjemniejsze i szybsze. Poznajcie szczegóły.

Share Factory Studio jest dostępny na PS5 od premiery. Gracze mogą korzystać z edytora materiałów, który choć nie jest specjalnie rozbudowany, to jednak zapewnia graczom możliwość stworzenia podstawowych filmów – przerobione fragmenty rozgrywki możemy następnie wrzucać na między innymi Facebooka.

Stuart Platt, starszy producent Sony Interactive Entertainment, właśnie potwierdził, że Sony cały czas pracuje nad rozbudowaniem darmowej aplikacji. Firma chce mieć pewność, że zainteresowani będą mogli w prosty sposób opracować filmy.

Pierwszą nowością w Share Factory Studio jest zwiększenie liczby klipów, które możemy jednocześnie edytować. Sony zadbało także o poprawiony wygląd, obsługę ramek, wsparcie screenów z HDR oraz oferuje lepsze zarządzanie klipami. To oczywiście nie koniec prac nad Share Factory Studio, ale już teraz możecie wypróbować nowe opcje.

Poniższy film przedstawia odświeżoną aplikację. Korzystacie ze Share Factory Studio?

Warto przypomnieć, że nadal możemy pobrać 10 darmowych gier na PS5 i PS4, a według plotek Sony pracuje nad PS Plus Video Pass.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/04/21/latest-update-for-share-factory-studio-on-ps5-is-available-today/

Tagi: playstation 5 PS5 Share Factory Studio