Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2021 21:22
Secret Invasion x Emilia Clarke
710V

Emilia Clarke ma dołączyć do Marvela. Gwiazda Gry o tron finalizuje umowę do Secret Invasion

Emilia Clarke może zostać jedną z głównych bohaterek „Secret Invasion”, czyli nadchodzącej produkcji Marvel Cinematic Universe. Aktorka znana z między innymi „Gry o tron” ma finalizować negocjacje, by wystąpić w produkcji Marvel Studios.

Marvel szykuje się na intensywne tygodnie, ponieważ nadal trwa „Falcon i Zimowy Żołnierz”, za chwilę rozpocznie swój bieg „Loki” (11 czerwca), następnie zobaczymy „Czarną Wdowę” (9 lipca, zerknijcie na ostatni trailer), rozpoczęto już promocję „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” (3 września, zobaczcie zwiastun), a w 2021 roku ma odbyć się jeszcze premiera „Eternals” (5 listopad) i „Spider-Man: No Way Home” (17 grudnia).

Korporacja jednak nie może czekać i już pracuje nad kolejnymi projektami. Jak podaje redakcja Variety, Emilia Clarke znajduje się w trakcie „ostatecznych negocjacji”, by dołączyć do „Secret Invasion”, czyli niezwykle interesującego serialu Disney+.

Aktualnie nie potwierdzono w kogo tym razem wcieli się gwiazda „Gry o tron”, ale możemy mieć pewność, że Emilia Clarke odegra znaczącą rolę w „Secret Invasion”. W serialu mają także wystąpić: Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir i Olivia Colman.

„Secret Invasion” ma przedstawić losy Skrulli, którzy od lat infiltrują Ziemię. Kingsley Ben-Adir powtórzy swoją rolę z „Kapitan Marvel” i ponownie ma wcielić się w Talos – będzie to podobno główny antagonista historii.

Źródło: https://variety.com/2021/film/news/emilia-clarke-secret-invasion-marvel-1234955746/

Tagi: Emilia Clarke Marvel Marvel Cinematic Universe Secret Invasion