Gry na PS5 i PS4. Sony promuje nowości z tego tygodnia i zaprasza do pobierania bezpłatnych gier

Gry
2307V
Gry na PS5 i PS4. Sony promuje nowości z tego tygodnia i zaprasza do pobierania bezpłatnych gier
Wojciech Gruszczyk | 20.04.2021, 17:49

Sony zaprasza graczy na sporo ciekawych gier, które w tym tygodniu debiutują na PlayStation 5 i PlayStation 4. Redakcja PlayStation Access przygotowała zestawienie i w najbliższych dniach na japońskich platformach pojawi się sporo pozycji z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Pod koniec miesiąca posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 będą mogli zapoznać się z kilkoma bardzo ciekawymi pozycjami, które zostały przygotowane przez japońskich deweloperów. Listę zakupów wielu graczy na pewno otworzy Nier Replicant, który wygląda świetnie na każdym kolejnym materiale i zainteresowani mogą mieć pewność, że nie jest to zwykłe odświeżenie.

Potencjalni klienci mogą także zapoznać się z Judgment – jak wiadomo pozycja zebrała sporo pochwał na PlayStation 4, a teraz przygoda zostanie udostępniona na PlayStation 5. Interesująco także wypada sytuacja z Atelier Mysterious Trilogy Deluxe Pack, ponieważ w tym wypadku otrzymamy bardzo ciekawy zestaw.

Nie możemy również zapomnieć o premierze MLB The Show 21, MotoGP 21 czy też testach Chivalry 2 – w tym wypadku pojawił się bardzo ciekawy materiał, który zbiera informacje dotyczące rozgrywki.

Jak widać w końcu możemy mówić o większej różnorodności, a nawet liczba produkcji AAA znacząco wzrosła, co może sprawić, że wielu graczy zapozna się z przygotowanymi nowościami. PlayStation Access przypomina również o wciąż trwających promocjach – gracze mogą liczyć na bezpłatne tytuły oraz ofertę z PlayStation Store.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper