Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.04.2021 09:10
Dying Light x RUST. Rozpoczął się wielki crossover przed wyczekiwanym wydaniem RUST na konsolach
1063V

Dying Light x RUST. Rozpoczął się wielki crossover przed wyczekiwanym wydaniem RUST na konsolach

Imponujące, jak długo Techland wspiera swoje starsze produkcje. Dying Light, które zostało wprowadzone na rynek w 2015 roku, właśnie otrzymało kolejne świeże atrakcje.

Od teraz do 26 kwietnia możemy w Dying Light na PC szaleć w ramach nowego crossovera. Chodzi o połączenie świata Dying Light z survivalowym uniwersum RUST.

Poniższy zwiastun przedstawia atrakcje związane z tym wydarzeniem. Przede wszystkim w Dying Light pojawiają się nowe elementy kosmetyczne ekwipunku i warianty znanych przeciwników (zombiaki z wiaderkami na głowach i naukowcy odziani w specjalne skafandry). W grze znajdziemy też m.in. świeże obozowiska bandytów.

Można powiedzieć, że ten crossover dostępny dla graczy pecetowych stanowi preludium do tego, na co czeka wielu graczy. Już 21 maja na PS4 i XOne wprowadzone zostanie, po bardzo długim oczekiwaniu, konsolowe wydanie RUST. Z kolei jeśli chodzi o Dying Light 2, Techland potwierdził, że gra ma trafić na rynek w 2021 roku - po równie długim oczekiwaniu fanów. Techland zapowiedział ostatnio, że Dying Light 2 będzie ogromne, lokacje w grze mają mieć czterokrotnie większe rozmiary od części pierwszej marki.

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.