Metal Gear Rising i Castlevania powracają? Konami zarejestrowało nowe znaki towarowe

Gry (plotka)
1235V
Metal Gear Rising i Castlevania powracają? Konami zarejestrowało nowe znaki towarowe
Wojciech Gruszczyk | 19.04.2021, 21:14

Od kilku dni pojawiają się plotki dotyczące zapowiedzi nowych produkcji od Konami, a właśnie otrzymaliśmy ciekawą wiadomość. Japoński producent zarejestrował znaki towarowe, które mogą zwiastować nowe wersje Metal Gear Rising i Castlevanii.

Już w zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, według których Konami szykuje się do ujawnienia nowych produkcji z serii Metal Gear Solid. Natomiast dzisiaj informowaliśmy o kolejnym teaserze zwiastującym zapowiedź czegoś związanego z tym IP, a właśnie otrzymaliśmy bardzo ciekawą wiadomość.

Redakcja Gematsu potwierdza, że Konami na początku kwietnia zarejestrował w Japonii dwa nowe znaki towarowe: „Metal Gear Rising” oraz „Akumajou Dracula” (japońska nazwa Castlevanii), ale nie możemy mieć pewności, co to ta naprawdę oznacza.

Może obok potencjalnych zapowiedzi odświeżonego Metal Gear Solid HD Collection, pojawią się także ulepszone wydania Metal Gear Rising czy też Castlevania: Lords of Shadow? Jestem przekonany, że każdy z tych tytułów mógłby wiele zyskać dzięki mocy nowej generacji.

Na szczegóły musimy zaczekać, jednak Konami może faktycznie szykować się do zapowiedzi, która mogą zainteresować wielu graczy.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/04/konami-trademarks-castlevania-metal-gear-rising-in-japan

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper