Roger Żochowski Roger Żochowski 18.05.2012 15:28
Activision straci miliard dolarów?
1377V

Activision straci miliard dolarów?

Jason West i Vince Zampella nie zamierzają odpuścić Activision nawet złamanego centa. Właśnie rozpoczyna się proces, w którym byli już szefowie Infinity Ward chcą wywalczyć odszkodowanie w kwocie przekraczającej miliard dolarów!

xxxxx

 

Gdy 1 marca 2010 roku obaj panowie w atmosferze skandalu "odeszli" z Infinity Ward, w ramach zadośćuczynienia chcieli wyciągnąć od Activision "zaledwie" 36 milionów. Teraz jednak kwota ta wzrosła do ponad miliarda dolarów. Kolejna runda starcia West Zampella Vs. Activision rozpocznie się 29 maja, a odszkodowania mają także objąć 40 innych pracowników Infinity Ward, którzy nie otrzymali stosownego wynagrodzenia za swoją pracę.
 

Warto przypomnieć, że Eletronic Arts, które zostało oskarżone przez Activision o nieczyste podchody i podkupienie Westa i Zampelli, ostatecznie zawarło z firmą Koticka ugodę. Jak jednak zapowiadają adwokaci reprezentujący dwóch panów z Respawn Entertainment, tamta sprawa to tylko kropla w morzu tego, co czeka Activision na sali sądowej 29 maja. Pisząc krótko - będzie się działo.

 

 

Kod na grę Unit 13 zgarnia Marcin Staszałek! Gratulujemy!

 

Tagi: Activision Call of Duty Infinity Ward