Psychonauts 2 zadebiutuje w 2021 roku. Double Fine potwierdza istotne szczegóły

Gry
908V
Psychonauts 2 zadebiutuje w 2021 roku. Double Fine potwierdza istotne szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 19.04.2021, 18:51

Double Fine Productions zabrało głos w sprawie Psychonauts 2. Produkcja ma się dobrze i gracze nie muszą się martwić o premierę. Oczekiwana od dawna platformówka zostanie wydana w 2021 roku na wszystkich platformach.

Psychonauts 2 zostało zapowiedziane jeszcze przed dołączeniem Double Fine Productions do Microsoftu. Tytuł jest rozwijany przez doświadczony zespół i został ufundowany dzięki wsparciu graczy i produkcja będzie dostępna na Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, komputerach osobistych oraz dzięki wstecznej kompatybilności na PlayStation 5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Double Fine Productions nie może aktualnie zaprezentować nowych fragmentów przygody, ale Psychonauts 2 jest już w pełni grywalne i produkcja zadebiutuje w 2021 roku. Deweloperzy są już gotowi na ujawnienie ostatecznych szczegółów, jednak najwidoczniej Microsoft chce ogłosić te szczegóły na jednej z kolejnych imprez.

Psychonauts 2 może okazać się świetną opcją dla fanów gatunku, ponieważ aktualnie nie możemy mówić o wielu trójwymiarowych platformówkach, które trafią na rynek w kolejnych miesiącach. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji – sprawdźcie zwiastun oraz rozgrywkę z pozycji.

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper