Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2021 16:32
Miłość, śmierć i roboty 2
1920V

Miłość, śmierć i roboty 2 na zwiastunie. Netflix potwierdza datę premiery i zapowiada 3. sezon

Netflix właśnie potwierdził fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanów „Miłość, śmierć i roboty”. Drugi sezon krótkich historii zostanie opublikowany już w maju, a na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun zapowiadający wydarzenia.

„Miłość, śmierć i roboty” trafiło na Netflix w 2019 roku i nietypowa seria została doceniona przez widzów oraz krytyków. Zainteresowani w tym wypadku zapoznali się z serią krótkich opowieści w formie animacji – historie zostały przygotowane przez różnych twórców i prezentowały indywidualne style artystów.

Teraz możemy potwierdzić, że „Miłość, śmierć i roboty” powróci 14 maja 2021 roku, a w przyszłym roku zobaczymy trzeci sezon.

Netflix opublikował zwiastun zapowiadający przygody, ale oczywiście aktualnie trudno mówić o wielkich konkretach. Możemy jednak potwierdzić, że w opracowanie historii byli zaangażowani: Tim Miller, David Fincher, Jennifer Miller oraz Joshua Donen.

„Miłość, śmierć i roboty 2” jest kolejną świetnie zapowiadającą się produkcją, którą Netflix zaproponuje widzom w maju – sprawdźcie wstępną listę premier. Zachęcam także do przeczytania naszej recenzji pierwszego sezonu animacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Miłość śmierć i roboty Miłość śmierć i roboty 2 netflix