Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2021 15:56
FIFA 22 bez Real Madryt i FC Barcelona
3557V

FIFA 22 bez zespołów z Superligi? Prezydent włoskiej federacji potwierdza szokujący scenariusz

Nie musieliśmy czekać na oficjalną wiadomość od Electronic Arts. Prezydent włoskiej federacji podczas ostatniego wywiadu potwierdził, że zespoły, które dołączą do Superligi zostaną wykluczone z FIFA 22.

Jeszcze przed godziną 14:00 były to wyłącznie rozważania, jednak teraz możemy potwierdzić – Gabriele Gravina zwiastuje szokujący sezon dla fanów elektronicznej piłki nożnej. Jeśli stanowiska klubów oraz Uefy nie zostaną zmienione, to w FIFA 22 zabraknie następujących, międzynarodowych potęg: Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal, Chelsea, Tottenham, FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Inter Mediolan, AC Milan oraz Juventus.

Gabriele Gravina w jednym z najnowszych wywiadów powiedział wprost, że drużyny, które wystąpią w Superlidze zostaną wykluczone z najnowszej pozycji EA Sports. Nadal uważam, że musimy zaczekać na oficjalny komunikat Electronic Arts, ale szef Italian Football Federation mógł otrzymać informację od samej Fify, która nie zaoferuje licencji na zawodników oraz kluby dla EA Sports.

W Sieci pojawiły się nawet opinie, że EA może zostać zablokowane i wydawca nie będzie mógł dogadać się z klubami w sprawie indywidualnych kontraktów. Ogłoszenie Superligi może znacząco wpłynąć na tegoroczne premiery pozycji od EA Sports oraz Konami.

Źródło: Kajetan - dzięki za link!
Twitter: FUTZONECENTRAL

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa FIFA 22