Iza Łęcka Iza Łęcka 19.04.2021 13:36
Thor: Love and Thunder Christian Bale
2294V

Thor: Love and Thunder z nowymi ujęciami z planu. Christian Bale ponownie zaskakuje kreacją

Ekipa twórców MCU nadal pracuje na planie filmu „Thor: Love and Thunder”, skupiając się na nowych ujęciach. Na ostatnich zdjęciach zza kulis możemy zobaczyć Christiana Bale'a, który po raz kolejny bardzo zmienił się do roli.

Film „Thor: Love and Thunder” należy do jednego z najbardziej wyczekiwanych widowisk przez fanów Marvel Cinematic Universe. Zgodnie z relacją jednej z aktorek zaangażowanych w projekt, widzowie mogą oczekiwać pojawienia się wielu superbohaterów na ekranie. Ostatnio na łamach serwisu informowaliśmy również, że do obsady dołączył Russell Crowe, jednak jego rola jest trzymana w sekrecie.

Prace na planie „Thor: Love and Thunder” w Australii trwają w najlepsze, dzięki czemu możemy spojrzeć na zakulisowe ujęcia przedstawiające Christiana Bale'a. W czwartym widowisku poświęconym superbohaterowi aktor wcieli się w Gorr the God Butcher (Gorra Rzeźnika Bogów), który zadebiutuje w filmowym uniwersum Marvela. Znaczenie Gorra dla fabuły jest owiane tajemnicą, jednak część widzów spodziewa się, że możemy poznać genezę tego złoczyńcy, który pochodzi z tajemniczej planety i poprzysiągł sobie zabicie wszystkich bóstw we wszechświecie.

Jak możecie zauważyć na poniższych zdjęciach, Brytyjczyk ponownie wczuł się w rolę, zmieniając się wizualnie - Bale schudł i ma ogoloną głowę. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że w postprodukcji aktor zostanie odmieniony dzięki efektom specjalnym. Za najnowsze widowisko odpowiada Taika Waititi, a premiera została zaplanowana na 2022 rok.

Christian Bale to artysta, którego entuzjastom filmów DC nie trzeba przedstawiać, choć należy przyznać, że Brytyjczyk wpisał się na karty historii współczesnej kinematografii wieloma efektownymi kreacjami, do których przechodził spektakularne metamorfozy (chociażby do filmów „Mechanik”, „Operacja świt” czy „Fighter”, za którego został nagrodzony Oscarem dla Najlepszego aktora drugoplanowego).

Źródło: https://screenrant.com/thor-4-love-thunder-christian-bale-shaved-head-photos/

Tagi: Christian Bale Marvel Cinematic Universe MCU Thor „Thor: Love and Thunder”