Castlevania otrzyma ostatni sezon. Netflix planuje stworzyć nową historię w tym uniwersum

Filmy/seriale
941V
Castlevania otrzyma ostatni sezon. Netflix planuje stworzyć nową historię w tym uniwersum
Wojciech Gruszczyk | 16.04.2021, 18:35

Netflix właśnie potwierdził świetną wiadomość. Platforma przygotuje kolejny i zarazem ostatni sezon „Castlevanii”. Widzowie mogą szykować się na nową historię, która zostanie udostępniona już w przyszłym miesiącu.

Już kilka godzin temu wspominaliśmy o możliwej kontynuacji „Castlevanii”, ale dopiero teraz otrzymaliśmy potwierdzenie – Netflix przygotował 10-odcinkowe zakończenie historii. Opowieść zostanie opublikowana 13 maja.

Platforma potwierdza, że Warren Ellis, który zadbał o przygotowanie poprzednich historii, w obliczu postawionych mu zarzutów – nie był zaangażowany w samą produkcję. Twórca nie został również zaznajomiony z rozmowami na temat potencjalnego, drugiego serialu w tym uniwersum.

Dziennikarz Deadline potwierdza, że Netflix chce rozwijać świat Castlevanii, ale teraz platforma rozważa stworzenie następnej serii, która przedstawi inną przygodę – widzowie mogą liczyć na zupełnie nową obsadę.

Netflix zapowiedział czwarty sezon „Castlevanii” skromnym teaserem, ale możemy liczyć, że w następnych dniach zostanie przedstawiony pełny zwiastun, który pozwoli przygotować się widzom na wielką premierę.

Źródło: https://deadline.com/2021/04/castlevania-canceled-end-season-4-premiere-date-netflix-new-series-universe-1234735439/

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper