Indiana Jones 5 z kolejną gwiazdą. Mads Mikkelsen dołącza do Harrisona Forda i Phoebe Waller-Bridge

Filmy i seriale
997V
Indiana Jones 5 z kolejną gwiazdą. Mads Mikkelsen dołącza do Harrisona Forda i Phoebe Waller-Bridge
Wojciech Gruszczyk | 15.04.2021, 19:15

Mads Mikkelsen będzie kolejną gwiazdą nadchodzącego wielkimi krokami „Indiana Jones 5”. Uznany aktor będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w kolejnej wielkiej produkcji. Film ma trafić do kin w przyszłym roku.

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność potwierdzić, że Harrison Ford nie będzie osamotniony w swojej kolejnej podróży w roli Indiana Jonesa. Jak podaje redakcja Deadline, obok głównego bohatera serii oraz Phoebe Waller-Bridge pojawi się również Mads Mikkelsen.

Aktor znany z takich produkcji jak „Hannibal”, „Polowanie”, „Doktor Strange”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” czy też oczywiście Death Stranding od Hideo Kojimy, będzie jednym z trzech głównych bohaterów „Indiana Jones 5”.

Aktualnie jednak nie potwierdzono szczegółów roli – choć możemy podejrzewać, że pierwsze konkrety nadejdą już wkrótce, ponieważ film ma trafić do kin już 29 lipca 2022 roku. Cała obsada powinna wkrótce trafić na plan, by przygotować wszystkie niezbędne sceny, więc James Mangold (reżyser) może małymi krokami przybliżać widzom opowieść.

Trudno aktualnie powiedzieć, w kogo wcieli się Mads Mikkelsen, ale jestem pewien, że fani aktora z wielką przyjemnością zapoznają się z „Indiana Jones 5”.

Źródło: https://deadline.com/2021/04/indiana-jones-5-mads-mikkelsen-joins-harrison-ford-and-phoebe-waller-bridge-in-sequel-1234732751/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper